Aktualitet

VIDEO/Kamera e fshehtë me deputetin socialist, testi Covid me lëpirëse


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:44 - 28/06/20 |
Al Do

Deputeti socialist Musa Ulqini ka rënë në “grackën” e kameras së fshehtë të Ismet Drishtit.

Ai telefonohet nga Drishti, në rolin e një mjeku, i cili i kërkon të takohen për t’i bërë testin e Covid-19.

Pas caktojnë vendin e takimit, Drishti, sëbashku me një nga ndihmësat e tij, të maskuar si mjekë i japin një lëpirëse deputetit Ulqini duke i thënë ta lëpijë për të ditur nëse i ndjen shijen.

Video është bërë virale dhe është shpërndarë edhe nga ish-kryeministri Berisha në Facebook./ Opinion.al

Pas