InstaBIZ

Video/”Jeton me familjen në moshën 50vjeç”,Bleona-Robertit:Ti qenke komplet idiot


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:46 - 30/11/21 |
Opi Nion

Një debat me tone të larta ka ndodhur në studion e Tv Klan mes opinionistëve të “Love Story” , Robert Aliaj dhe Bleona Qereti.

Teksa po jepte opinionin e tij, Roberti ka thënë se ai e ka krijuar një familje, ndryshe nga zonjat që ka përkrah. Sipas Robertit, vajzat e gratë nuk duhet të jetojnë gjithë jetën krahë prindërve pasi ky është modeli i gabuar që “u serviret” të rejave, duke iu drejtuar këngëtares Bleona Qereti dhe duke i thënë “jeton me familjen në moshën 50 vjeç”.

Kjo gjë ka revoltuar shumë Bleonën duke bërë që të “nxehet” debati mes tyre.

Robert Aliaj: Ky është fakt, femrat interesohen për gjërat dhe meshkujt për personin. Kur vjen puna për të folur për marrëdhënien e dashurisë sepse jam unë ai që mund të jap një ide sepse jam unë ai që ka ndërtuar një familje dhe kam dy zonja që nuk e kanë arritur këtë gjë.

Bleona Qerreti: E ke gabim, unë kam familjen që 13 vjeç. Po, pra por ti jeton me familjen tënde të babait, jo tëndin dhe ky është modeli më kot që mund t’i japim këtyre vajzave.

Bleona: Si mund të rrish ti në një lidhje kur nuk je i lumtur?  

Robert Aliaj: Në Amerikë nuk i çohet modeli “Qerreti” i jetës, të jetosh me familjen në moshën 50 vjeç.

Bleona : Ti qenke komplet idiot, ty s’të paskam njohur fare. Çfarë është kjo idiotësi e madhe?!

Alketa Vejsiu: 80 për qind i Shqipërisë është fshat….

Roberit Aliaj: Jo një vajzë të rrijë gjithë jetën në familjen e vet.

Alketa Vejsiu: Lëri vajzat të jenë kush duan të jenë…

Robert Aliaj: Gjithsecili duhet të bëjë jetën e vet.

Bleona : Mos u merr me prindërit e mi fare, thuaj më fal tani!

Robert Aliaj: Po flas për familjen në përgjithësi.

Bleona: Kjo është bullizëm, kush je ti mor zotëri? Ti je këngëtari më i mirë në mes të gjithë piktorëve dhe piktori më i mirë në mes të gjithë këngëtarëve.

Pas