Kryesore

Video/ Të shtëna me armë zjarri në veriun e Mitrovicës, tre të lënduar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:31 - 30/11/21 |
Opi Nion

Një sherr mes disa të rinjve është regjistruar në orët e vona të mbrëmjes së të hënës në veriun e Mitrovicës.

Kjo përplasje ka degraduar deri në përdorimin e armëve të zjarrit, ku janë lënduar tre persona, dy nga ta të cilët kanë marrë plagë në këmbë.

Ngjarjen për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëvendësdrejtori i Policisë për veriun e Mitrovicës Besim Hoti.

Ndërkohë policiaq ka shoqëruar disa persona dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes./Opinion.al

Pas