Bota

VIDEO/ Ishte duke dhënë intervistë live, djali “turpëron” ministren


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:24 - 02/09/21 |
Opi Nion

Videoja e një prej ministreve të Zelandës së Re, është bërë pjesë e rrjetit.

Teksa  ishte duke dhënë një intervistë për një emision vendas i biri, i futet në dhomë me një karrotë të deformuar.

Duket se Carmel Sepuloni, ministrja për Zhvillimin Shoqëror, është vënë në siklet dhe është përpjekur t’ja largojë këtij fundit karotën nga duart, por që i vogli është treguar i pabindur.
Në lidhje me videon ka reaguar edhe vetë Ministrja në një postim që ka bërë në rrjetet sociale

Ai momenti kur jeni duke bërë një intervistë LIVE përmes Zoom dhe djali juaj hyn në dhomë duke bërtitur dhe duke mbajtur një karotë të deformuar në formë të një pjese të trupit mashkullor,” ka shkruar Sepuloni në Twitter./Opinion.al

Pas