Bota

Video virale/ Qeni del në ekran teksa transmetohet parashikimi i motit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:37 - 02/09/21 |
Opi Nion

Një ngjarje sa gazmore por dhe e pazakontë është transmetuar për shikuesit e Global NeËs Toronto të premten e kaluar.

Teksa ishte duke u transmetuar parashikimi meteorologjik në ekran ka dalë një qen.

Duket se meteorologu Anthony Farnell nuk ishte i vetmi që qëndronte para ekranit për të dhënë parashikimin. Pranë tij ishte edhe shokun e tij, qenin Storm, pranë tij.

Teksa po jepte motin, meteorologu u tha teleshikuesve se personazhi tjetër i shfaqur në ekran ishte qeni i tij. Pamjet u bënë menjëherë virale.

Përveç punës, Stormi i vogël shoqëron shpesh pronarin e tij në ngjarje të ndryshme, dhe Anthony gjithashtu ka hapur një profil në Instagram vetëm për qenin, ku poston fotot e tij./Opinion.al

Pas