Bota

VIDEO/ Ishte duke bërë surf, adoleshenti sulmohet nga peshkaqeni


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:49 - 16/09/21 |
Opi Nion

Në një video është bërë virale në rrjete sociale, teksa shihet se si një adoleshent 16-vjeçar,  sulmohet dhe kafshohet në krah nga një peshkaqen.

Bëhet me dije se adoleshenti ndodhej me pushime në Florida dhe fatmirësisht, ia ka dalë të shpëtojë mrekullisht.

Pamjet nisin me të riun që ndodhet në breg të detit duke bërë surf, e më pas teksa po priste të “vallëzonte” me dallgët, pranë tij shfaqet një peshkaqen që e sulmon.

I riu, shmanget me shpejtësi dhe arrin të dalë në breg shëndoshë e mirë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sam Scribner (@samscribner_)

Pas