Life Style

FOTO/ ‘Parada’ në Kuvend, çfarë veshën deputetet për seancën maratonë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:00 - 16/09/21 |
Opi Nion

Në seancën maratonë të ditës së sotme, deputetet e Kuvendit të Shqipërisë kanë tërhequr sërish vëmendjen me look-un e tyre.

Ashtu në seancën e parë Kryemadhi ka befasuar me look-un e ri ndërsa ka zgjedhur një fustan në rozë të lehtë dhe stilin e ri të flokëve.

Sikurse shfaqen në fotot e mëposhtme shumica e deputeteve të maxhorancës kishin kanë preferuar pantallona dhe xhaketë. Ajo që bie në sy është fakti se nuk kanë eksperimentuar me ngjyrat, ku mbizotëron e zeza dhe ngjyrat e tokës.

 

 

Pas