Kryesore

Video/Çfarë do? Tuchel dhe Conte pranë përplasjes fizikeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:51 - 14/08/22 |
Opi Nion

Një rezultat barazimi 2-2 në ndeshjen mes Chelsea dhe Tottenham Hotspur duket se nuk ka qenë i mjaftueshëm për asnjë nga skuadrat, duke sjellë një situatë të pazakontë mes trajnerëve  Thomas Tuchel dhe Antonio Conte.

Në përfundim të derbit te Londres, ndërsa dy dy trajnerët po shtrëngonin duart, rrezikuan të shkojnë në një përplasje fizike. Ndërhyrja e stafit evitoi ngjarjen, ndërkohë që dyshohet se shkak ka qenë fjalia e përsëritur e Conte ndaj Tuchel “Çfarë do?!
Të dy drejtuesve iu dha një karton i kuq./Opinion.al

Pas