-U tha në Opinion

Video/ Çfarë bëri Rama para se të futej në “Opinion”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:22 - 25/03/21 |
Opi Nion

Pas çeljes së fushatës zyrtare për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, Kryeministri Edi Rama është i ftuar sot në emisionin “Opinion”.

Rama do të flasë për situatën aktuale politike, COVID-19 si dhe për vijimin e fushatës zgjedhore. Para se të hynte në studio, kryeministri shfaqet në videon e siguruar ne “Opinion.al” teksa rregullon kollaren duk ecur në korridoret e “Tv Klan”.

Pas