Bota

Video/ Biden pengohet sërish te shkallët e avionitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:05 - 09/06/22 |
Opi Nion

Tashmë pengimi i Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden në shkallët e avionëve është skenë e përsëritur.

Teksa përfundoi një prononcim për mediat, Biden ngjiti shkallët avionit Air Force One ku është penguar, por fatmirësisht nuk është rrëzuar.

Biden tha për mediat se demokratët dhe republikanët duhet të bëjnë më shumë për valën e krimit që ka përfshirë Amerikën./Opinion.al

Pas