InstaBIZ

Vesa Luma dhe Big Basta, para dasmës bëhen imazhe reklamash


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:51 - 11/09/15 |
root

Vesa Luma dhe Big Basta do të lidhen në martesë nesër mbrëma në martesë, në Kalanë e Lëkursit. Por kjo periudhë ka qenë e mbushur me shumë lajme dhe angazhime të mira për çiftin. Pak ditë më parë është publikuar edhe reklama e një kompanie celulare në Kosovë, ku si imazh janë përzgjedhur pikërisht Big-u dhe Vesa. Këngëtarët do ti thonë “po” njëri-tjetrit, duke kurorëzuar kështu historinë e gjatë të dashurisë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas