InstaBIZ

Xhensila dhe Mozzik, bëjnë namin…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:22 - 11/09/15 |
root

Kanë më pak se një javë që kanë publikuar këngën e tyre dhe po bëjnë namin në You Tube.  “Ama dorën” e Xhensila Myrtezajt dhe reperit kosovar Mozzik është pritur shumë mirë nga fansat dhe dashamirësit e muzikës, duke i kaluar 1 milion klikime. Kjo këngë është një tjetër sukses në karrierën artistike të Xhensila Myrtezaj.

https://www.youtube.com/watch?v=1u1fvaFEmiE&feature=youtu.be

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas