-Jetë dhe Stil

Biçikletën e përdorin edhe princeshat…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:36 - 11/09/15 |
root

Princesha Mary e Danimarkës zgjedh biçikletën, për të mbaruar më shpejt punët e saj. Ajo është fotografuar teksa merr nga kopshti dy fëmijët e saj dhe duket shumë elegante e veshur thjesht dhe sportive.  Dy binjakët e vegjël, Princesha Josephine dhe Princi Vincent, ishin ulur në një kosh përpara biçikletës dhe duket se e shijuan shumë xhiron me mamin e tyre.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas