-Jetë dhe Stil

Njihuni me çiftin më të gjatë në botë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:03 - 11/09/15 |
root

Sun Ming dhe Xu Yan nga Beijing i Kinës, janë çifti më i gjatë në botë. Ata kanë pohuar se gjithnjë kanë patur probleme me gjatësinë, pasi e kanë patur shumë të vështirë të ulen në makinë apo edhe në sediljet e avionave. Të sapomarturit e kanë patur gjithashtu të vështirë të gjejnë partnerë, derisa një ditë takuan njëri-tjetrin dhe u lidhën në martesë. Sun Ming dhe Xu Yan fituan gjithashtu edhe një vend në librin e rekordeve gines, për vitin 2016.

China's Sun Mingming and his wife Xu Yan pose for a photo during their visit at the Guinness World Records headquarters in London, Britain on Sept. 10, 2015.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas