InstaBIZ

Jay-Z dhe Beyonce në prag divorci?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:34 - 11/09/15 |
root

Besojeni ose jo, por showbiz-i botëror po zihen nga lajmet për një divorc shumë të bujshëm dhe e dini mes cilëve?! Beyonce dhe Jay-Z… “The Mirror” ka publikuar një artikull shumë të gjatë ku përshkruan me detaje historinë e njohjes së çiftit, por edhe shkaqet që pritet ti çojnë në këtë vendim.Një burim ka thënë për InTouch Magazine se, “Bey është e lodhur nga kjo martesë farsë dhe ka vensdosur ti jap fund”.

Sipas medieve shkak për këtë ndarje mes çiftit është bërë motra e Beyonce e cila një vit më parë, është kapur duke e rrahur kunatin e saj reperin Jay-Z në ashensor. Kjo mesa duket e ka zemëruar shumë reperin dhe ka ftohur marrëdhënien mes çiftit.

 

Beyonce dhe Jay-Z janë njohur në vitin 2001, por kanë dalë bashkë përreth një vit duke mos u nxituar të lidheshin menjëherë. Lidhja e tyre u konkretizua bashkë me publikimin e këngës “Bonnie & Clyde” ndërsa në 2008 ata u lidhën në martesë.

Blue Ivy vajza e tyre erdhi në jetë në janar të 2012 dhe fill pas një viti, Beyonce realizoi një super tur koncertor në të gjithë botën.

 

Burimet thonë gjithashtu se, çifti ka kohë që jetojnë të ndarë por tani kishte ardhur momenti që ata të divorcoheshin.

Beyonce Knowles and Jay-Z in concert during their 'On The Run Tour'

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas