-Jetë dhe Stil

Ja si do të jetë IPhone i ri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:11 - 11/09/15 |
root

Gjigandi i Apple ka prezantuar modelin e ri të Iphone 6 dhe 6s. Apple ka prezantuar në San Francisko modelet e reja të telefonave celularë, por edhe të modelit të ri të IPad. Telefonat e rinj do të kenë cilësi më të mirë fotografie, memorie më të mirë, por edhe ngjyra të tjera. Ndryshime ka pësuar edhe modeli i ri i IPad, si dhe televizoni Apple.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas