Aktualitet

Vëllai i terroristëve, për kë po i ndez qirinjtë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:30 - 18/11/15 |
b.f

Mohamed Abdeslam, vëllai i dy terroristëve Brahim dhe Salah, është parë në mbrëmje të ndezë qirinj në ballkonin e shtëpisë së tij në Bruksel. Kjo ka kureshtuar edhe njerëzit në pallatin përballë të cilët kanë shkrepur këtë foto. Vetë Mohamed insiston se nuk kishte asnjë dijeni mbi ata çka po planifikonin vëllezërit e tij. Policia po heton ende mbi rolin e tij në ngjarje, ndërkohë që mendohet se ka qenë shoferi që kish marrë me qera makinat që u përdorën nga grupet e ISIS për të kryes sulmet e së premtes në Paris.

vellai iterrositeve 2

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas