-Shëndeti

Aspirina fantastike kundër rrudhave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 03:15 - 18/11/15 |
root

Aspirina përveçse qetëson dhimbjet e kokës, ndihmon shumë edhe të sheshojmë rrudhat, madje edhe të zvogëlojmë poret për vetëm 15 minuta.

Për të arritur këtë rezultat, ju nevojiten 3-4 aspirina të shtypura dhe dy lugë kos, dhe gjysmë luge vaj ulliri. Përziejini të gjithë përbërësit më pas aplikoni në fytyrë derisa të thahet (10-15 minuta), më pas për ta hequr hiqeni duke e fërkuar me nga pak fytyrën, në fund shplajeni me ujë të vakët.

Ju këshillojmë që këtë maskë ta përdorni çdo javë, e cila ka rezultuar si maska natyrale më e suksesshme, që lufton rrudhat dhe ndalon krijimin e akneve.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas