Aktualitet

Alarm për bombë, anulohet ndeshja Gjermani- Holandë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 03:30 - 18/11/15 |
b.f

Jashtë stadiumit të Hanoverit ku do të zhvillohej ndeshja Gjermani- Holandë është parë një objekt i dyshimtë, gjë që ka ccuar në anulimin e ndeshjes dhe evakuimin e të gjithë stadiumit.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas