Aktualitet

Tërmeti në Greqi, raportohen viktimat e para


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 03:00 - 18/11/15 |
b.f

Tërmeti që ra mëngjesin e sotëm në Greqi u ka marrë jetën dy të moshuarve rreth 70 vjeç dhe 3 të tjerë raportohen të plagosur. Sipas mediave greke ka disa objekte te shembura si dhe rreshqitje dherash. Tërmeti 6.1 ballë i shkallës Rihter ra në del pak kilometra larg ishullit të Lefkadhas. (vijon…)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas