-Jetë dhe Stil

Disa fakte për penisin që do donit të dinit kur jeni i vogëlBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:45 - 18/11/15 |
root

BuzzFeed jep disa fakte interesante për organin gjenital mashkullor, të cilat ndoshta si keni hasur më parë. Hidhini një sy:

Ai nuk duket si në vizatime

Ata janë më të brishtë nga ç’duken

Nuk është thjesht një tub i mbuluar nga qimet e lëkurës

Ai nuk mund të thyehet, por duhen shmangur dhe frakturat e tij

Penisi nuk është tamam një gjarpër

Shija e tij është si asgjë që kam njohur ndonjëherë

Që koka e tij eksizton

Koka e tij është si një kapele e vogël

Ereksioni i tij shkon për lart, jo për poshtë

Lëkura e tij është e butë si të pasmet e një bebeje

Ai mund të lëviz

Shpejtësia e derdhjes së tij mund të ndryshojë

Ata mund të kenë ngjyra ta ndryshme dhe kjo është mëse normale dhe e pranueshme

Ai mund të lëviz si një helikopter

Janë shumë të ndjeshëm

Penisi është diçka e bukur dhe e vlefshme

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas