Aktualitet

Vasili publikon dokumentet: Arta Marku i mbyll çështjen vetes, çfarë turpi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:35 - 22/10/18 |
el ida

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili, ka publikuar disa dokument, ku sipas tij Arta Marku i mbyll çështjen vetes.

Postimi i plotë:

Arta Marku i mbyll ceshtjen vetes me te njejtin prokuror si Rames,CFARE TURPI..

Arta Marku i mbyll fët e fët ceshtjen vetes.
I njejti prokuror qe mbylli ceshtjen Edi Rames per manipulimin dhe mashtrimin nepermjet ekspertizes se audiopergjimit te Agron Xhafes mbylli sot me te njejtin zell dhe shpejtesi edhe ceshtjen e Arta Markut e akuzuar per shperdorim detyre.
Kjo eshte drejtesia e “re”e neveritshme,qe do te thote burg per te gjithe,me dhe pa te drejte dhe mbyllje e cdo zullumi me ligjin per kryeministrin dhe per kryeprokuroren, qe i sherben atij.
Keta i bejne qoka mbylljeje ceshtjesh njeri tjetrit dhe turpi eshte sheshit.
Kush e beson më kete drejtesi nuk ka me asnje respekt per veten.
Ja vendimi me i fundit qe i mbyll ceshtjen Arta Markut,
CFARE KOMEDIE…..E ZEZE…

       

Pas