Aktualitet

Vaksinimi, Rama: Qendrat e hapura deri në orën 20:00


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:20 - 29/06/21 |
Opi Nion

Ditën e sotme Shqipëria hapi fashën e vaksinimit dhe për +18-vjeçarët. Kryeministri Edi Rama thotë përmes një postimi në “Facebook”, se stafet mjekësore do të jenë në shërbim deri në orën 20:00 në qendrat e vaksinimit.

Kryeministri shkruan se qytetarët duhet të paraqiten me kartë identiteti në pikën më të afërt të vaksinimit.

Vaksinimi për +18-vjeçarët vijon në Tiranë, Shkodër, Fier, Durrës, Korçë, Mallakastër, Pukë, Bulqizë, Kukës./ Opinion.al

Pas