InstaBIZ

Vajza e Nora Istrefit bën sot 5 muajshe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:01 - 15/10/15 |
root

Renee vajza e vetme e këngëtares Nora Istrefi dhe muzikantit, Robert Berisha ka mbushur sot fiks pesë muajshe. Ka qenë Nora e ajo që ka postuar këtë foto të vogëlushes në Instagram, duke i uruar asaj jetë të gjatë e të lumtur. Të njëjtin urim kemi edhe ne për Reneen e vogël.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas