Te Fundit

Sonte në Opinion: Çfarë fshihet pas aferës së CEZ?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:07 - 15/10/15 |
b.f

TIRANË- Çështja e CEZ-it do të jetë sërish tema e emisionit “Opinion”. Debatet sotme në Parlament dhe depozitimi i padisë për ministrin Gjiknuri do të kulmojnë me debatin e mbrëmjes në Opinion, TV Klan në orën 21:00.

Me një panel me analistë, politikanë dhe ish-ministra, Blendi Fevizu do të përpiqet të marrë përgjigje për pyetjet të tilla si: A qendrojnë të dhënat e publikuara nga raporti i KLSH?. Tërheqja e DIA-s dhe gjykimi ndërkombëtar? A është i vertetë ky fakt? Çfarë fshihet pas aferës së CEZ-it?

Në studio do të jenë: Pajtim Bello, Andrea Stefani, Artan Hoxha, Preç Zogaj, Eno Bozdo, Koli Bele.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas