InstaBIZ

Rita Ora imazhi i të brendshmeve italiane Tezenis


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:45 - 15/10/15 |
root

Rita Ora është zyrtarisht imazhi i firmës italiane të të brendshmeve, Tezenis. Këngëtarja me origjinë kosovare, ka realizuar një set fotografik për të reklamuar veshjet e kësaj firme dhe shikojeni se seksi dhe provokuese duket. Thuhet se kjo kompani e ka zgjedhur 24 vjeçaren si imazh, pasi i kanë pëlqyer shumë fotot e saj seksi në rrjetet sociale.

Hot Right Now! It's hardly surprising Rita Ora has been selected to front the Tezenis' first ever campaign following the unveiling of a set of sexy new snaps

Bling bling! The singer wore an array of necklaces and a body chain draped inbetween her cleavage while her blonde locks were worn in a sexy blow-out

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas