InstaBIZ

Wow çfarë beli!!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:00 - 15/10/15 |
root

Jo më kot është një nga modelet dhe imazhet më të kërkuara të momentit dhe kjo për shkak të fizikut të saj. 24 vjeçarja Emily Ratajkowski, është shfaqur shumë në New York, krah të dashurit të saj. Me këtë look të viteve 80, modelet duket fantastike dhe ai që të bie menjëherë në sy është beli i saj super i hollë.

Putting a smile on his face: Her co-star Spencer Boldman can no doubt scarcely believe his luck that he is starring in a romance film with the busty model

It was acceptable in the 80s: And Emily's fine figure made her ensemble eminently agreeable in 2015It was acceptable in the 80s: And Emily's fine figure made her ensemble eminently agreeable in 2015

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas