InstaBIZ

Angela Martini shkon me të brendshme në party


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:50 - 15/10/15 |
root

Modelja shqiptare, Angela Martini nuk ka ftohtë dhe turp. Ajo ka qenë e ftuar në festën e revistës “Flaut” dhe ka shkruar me të brendshme dhe me pantallona të shkurtra me bel lartë. Me këtë veshje që nxjerrë në pah format e saj fizike, Angela na tregon se trupi i saj vazhdon të jetë perfekt.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas