InstaBIZ

Miqtë surprizojnë Berishën për ditëlindjeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:13 - 15/10/15 |
root

Ish Kryeministri Sali Berisha, e ka kaluar festën e ditëlindjes në punë, ku ka qenë i ftuar në sesionin e hapjes zyrtare të Forumit të Crans Montanës, për temën “Siguria globale dhe kërcënimet terroriste”. Megjithatë gjatë drekës zyrtare, miqtë e tij i kanë bërë një surprizë duke e uruar për ditëlindje.

Këtë moment Berisha e ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas