Sport

UEFA publikon vendet e lira, edhe 2000 bileta për kuqezinjtëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:30 - 02/05/16 |
b.f

Kur mbeten edhe pak javë nga fillimi i Europianit në Francë (10 qershor-10 korri) UEFA njofton tifozët se ende ka vende të lira në stadiume.
Shqipëria është në Grupin A me Francën, Zvicrën dhe Rumaninë dhe pikërisht ndaj kësaj të fundit tifozët mund të gjejnë bileta të pashitura.

Kuqezinjtë do të luajnë më 19 korrik ndaj Rumanisë në orën 21:00 në Lion të Francës. Sipas një njoftimi të publikuar në sajtin zyrtar të UEFA-s, për këtë ndeshje ka rreth 2000 bileta të lira.

vendet

Tifozët që janë të interesuar mund të gjejnë bileta në pozicionin qendror në stadiumit, pas portave apo pranë goditjeve të këndit./Panorama

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas