InstaBIZ

Eva Murati surprizë djalit të Topallit për ditëlindjeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:23 - 02/05/16 |
root

Prezantuesja e Miss Universe, Eva Murati ka suprizuar për ditëlindje partnerin e saj, Genar Topalli. Djali i deputetes të PD-së, Jozefina Topalli ka festuar ditëlindjen e tij dhe e dashura e tij, e ka surprizuar me një festë.

Eva dhe Genari kanë një histori shumë vjeçare dashurie, ata janë njohur në periudhën e gjimnazit dhe historia e tyre e bukur e dashurisë, duket se po forcohet me kalimin e viteve./revistawho

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas