InstaBIZ

Bleona shëndosh e mirë pas aksidentit, shfaqet në YFSYBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:31 - 02/05/16 |
root

Këngëtarja Bleona Qereti ka kaluar një eksperiencë jo fort të këndshme. Bleona pas xhirimeve në Kankun për filmin e saj “Dead Trigger”, është përballur me një eksperiencë të rëndë jetësore. Por mesa duket këngëtarja është në gjendje shëndetësore shumë të mirë dhe i është bashkuar panelit të “Your Face Sounds Familiar”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas