Aktualitet

Foto/ Avioni me pasagjerë del nga pista e Aeroportit të PrishtinësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:37 - 02/05/16 |
b.f

Një avion i kompanisë Turkish Airlines, i linjës SHBA-Turqi-Prishtinë ka dalë mbrëmjen e sotme nga pista në Aeroportin e Prishtinës, si pasojë e reshjeve të shiut.

Lajmin e ka bërë të ditur një pasagjere, e cila ka thënë për “KosovaPress” se ata nuk po lejohen të dalin nga avioni.

Sipas saj, në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit dhe policia e për fat nuk ka të lënduar.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas