Aktualitet

U skualifikua nga kryesia e PD, Elezi: Pres përgjigjen zyrtare, më pas …


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:50 - 23/05/21 |
Opi Nion

Ish-kryetari i PD në Kukës Ibsen Elezi u përjashtua nga kryesia e kësaj partie për të kanididuar në zgjedhjet për kryetar më 13 Qershor. Lidhur me këtë vendim të kryesisë, Elezi shprehet përmes një publikimi në Facebook, ndërsa thotë se e priste.

“Të nderuar miq, tash sapo u ktheva nga Kosova, mora lajmin nga mediat se më kane skualifikuar nga gara per kryetar te PD. Jua them me bindje që e prisja, e kam deklaruar me parë. Pres te marr përgjigjen zyrtare dhe më pas do kem prononcimin tim”, shkruan ai./Opinion.al

Pas