Kronikë

Shijak/Shpërthim me lëndë plasëse para banesës së 36-vjeçarit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:01 - 23/05/21 |
Opi Nion

Një sasi me lëndë plasëse ka shpërthyer mbrëmjen e së dielës pranë banesës së 36-vjeçarit O.V., në Shijak.

Sikurse bën me dije policia e Durrësit, lënda plasëse ka shpërthyer përpara portës, por fatmirësisht pa shkaktuar lëndime në njerëz dhe ka krijuar vetëm dëme materiale.

Mësohet se janë shoqëruar disa persona në komisariat, ndërsa ende nuk ka të dhëna mbi arsyet e këtij veprimi./Opinion.al

Pas