InstaBIZ

U përfol se do të ndahen, Kim Kardashian surprizohet nga bashkëshorti


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:04 - 09/10/18 |
el ida

Kanye West ka dëshmuar edhe një herë se sa shumë e do bashkëshorten e tij.

Reperi i njohur në fundjavë ka vendosur që të mbyllë të gjithë profilet e tij në rrjetet sociale.

Por, ky duket se ka qenë një vendim  strategjik prej tij dhe nuk do të thotë se ka ndonjë problem me jetën e tij private.

Kjo pasi bashkëshortja e tij, Kim Kardashian ka treguar se gjërat mes tyre janë gjithnjë e më mirë.

Kanye këtë herë e ka befasuar Kimin. Ai i  ka blerë shumë lule të bardha sa i ka mbushur dhomën, ndërsa Kim ka shkruar:

“U zgjova në mëngjesin e së dielës në mesin e të gjitha këtyre luleve të bukura!”

Pas