InstaBIZ

Ja cili detaj i këngës së re bëri që fansat ta ‘kryqëzojnë’ Noizyn


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:26 - 09/10/18 |
el ida

Ditën e djeshme, Noizy ka publikuar projektin e tij më të ri, një bashkëpunim me reperin tjetër të labelit OTR, Varrosi.

Ndryshe nga sa jemi mësuar të dëgjojmë prej tyre, kjo këngë në fakt flet për vajzat e bukura.

Pjesa e tekstit që i ka bërë përshtypje të gjithëve është kur Noizy thotë për vajzat që e shoqërojnë: “Duket meksikane po m’duket se eshtë shkodrane”.

Kaq ka mjaftuar dhe fansat e kanë akuzuar reperin se ka kopjuar Don Phenom.

Atij i kanë lënë një numër të madh komentesh në Instagram ku i vënë në dukje që ka kopjuar anëtarin e TBA dhe i komentojnë tekstin e një prej këngëve të Unikkatil:

“Nëse fjalë të mira najher shkruni asht kur pi merrni tekstet tona e pak ma ndryshe pi thuni”.

 

Pas