-Jetë dhe Stil

Tornado godet bregdetin italian, fenomeni fotografohet nga turistët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:39 - 21/10/15 |
root

Këto foto fantastike tregojnë momentin kur një tornado ka goditur bregdetin Italian. Fotot e mrekullueshme tregojnë momentin, kur stuhia nga qielli bie në detin e Genovës. Ky moment është fiksuar në foto nga Evgeny Drokov, një turist rus i cili po pushonte me familjen e tij.

The waterspout decends on the bay off the coast of Genoa, Italy

The waterspout decends on the bay off the coast of Genoa, Italy

The waterspout decends on the bay off the coast of Genoa, Italy

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas