InstaBIZ

Beyonce nervozohet me asistenten e sajBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:58 - 21/10/15 |
root

Beyonce ka marrë pjesë në eventin e Tidal, por edhe në këtë dalje publike është dukur perfekte. Për pamjen e saj kujdeset një staf i tërë që i rri gjithnjë nga mbrapa divës së popit. Me njërën prej tyre, i cila i ka rregulluar fustanin teksa ajo po fotografohej nga paparacët, Yonce është nervozuar dhe i ka thënë të ndaloj. Ajo nuk e ka humbur buzëqeshjen nga fytyra, por ky moment nuk mund të mos filmohej nga të pranishmit. Më pas filmimi është hedhur në You Tube dhe është komentuar në të gjitha portalet dhe rrjetet sociale.

https://www.youtube.com/watch?v=SWcOs41u3Lc

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas