InstaBIZ

Genta Ismajli publikon të shtunën videon e re, ja traileriBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:30 - 21/10/15 |
root

https://instagram.com/p/9GI8FgSlRN/?taken-by=genta.ismajli

1, 2, 3… Genta po vjen… “Kishe” titullohet kënga më e re e këngëtares Genta Ismajli, premiera e të cilës do të jepet të shtunën. Genta ka premtuar se këtë herë do të vijë ndryshe në stil dhe muzikë.. Le të presim dhe përshtypjet i japin të shtunën…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas