-Jetë dhe Stil

Striptistet shqiptare skena seksi në clubet e natës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:08 - 21/10/15 |
root

Këto striptiste , videot e të cilave janë publikuar ditën e sotme në rrjetet sociale, thuhet se janë xhiruar në klubet e natës në Tiranë. Në të shihen skena shumë pornografike, të njëjta me ato të filmave porno. Shikojini dhe do na jepni të drejtë..

 

https://www.youtube.com/watch?v=O7RM9rScX8Y

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas