Te Fundit

Tmerr në Gjermani, gjenden të vdekura 7 foshnje në një banesë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:29 - 13/11/15 |
b.f

Tmerr në Gjermania, 7 foshnje janë gjetur të vdekura në një apartament në rajonin e Bavarisë.

Trupat e foshnjave janë gjetur sot herët në mëngjes nga policia, në apartamentin e një qyteze, që quhet Uallënfels, shumë pranë kufirit me Çekinë.

Sipas mediave gjermane, mendohet se ditën e mërkurë, një grua zbuloi trupin e foshnjës së parë dhe lajmëroi Policinë për incidentin. Por policia ka mundur që t’i zbulojë sot trupat. Fillimisht mediat gjermane raportuan se trupat e foshnjave u zbuluan nga një mjek, por nuk ishte kështu.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e vdekjes së foshnjave, po ashtu edhe nëse kemi të bëjmë me një vrasje. Policia ka identifikuar pronaren e apartamentit dhe e ka shpallur në kërkim. Trupat e foshnjave janë dërguar për autopsi në Spitalin Shkencor të Bavarisë

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas