-Jetë dhe Stil

Blushi, autografë për fansat sot në panair 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:16 - 13/11/15 |
b.f

Deputeti socialist Ben Blushi do të jetë sot pasdite në panairin e librit në Tiranë, jo në cilësinë e politikanit, por të  shkrimtarit. Të gjithë dashamirësit e letërsisë apo politikës së tij do të kenë mundësinë të marrin të autografuar librin e fundit të Blusit, “Kandidati”.

Një oponent i fortë i maxhorancës, pjesë e së cilës është edhe vetë, Blushi e ka marrë fyrmëzimin pikërisht nga zgjedhjet vendore, për të mishëruar në letërsi “kandidatin” e tij.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas