-Jetë dhe Stil

Fotot nudo të njerëzve pa gjymtyrë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:40 - 13/11/15 |
root

Fotografi Michael Stokes, ka realizuar një set të mrekullueshëm fotografik me veteranë të luftës, të cilët kanë humbur gjymtyrët e tyre. Ata kanë pranuar të pozojnë nudo, duke nxjerrë në pah problemet shëndetësore, që i karakterizojnë. Të gjitha këto foto Stokes do ti përfshijë në një libër, të ardhurat e të cilët do të shkojnë për bamirësi.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas