Sport

Kush do të fitojë, Kosova apo Shqipëria?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:16 - 13/11/15 |
b.f

Shikoni formacionin e skuadrës Kosovare:

Në portë është kapiteni Samir Ujkani.
Në mbrojtje të luajnë Fanol Perdedaj, Ilir Berisha, Alban Pnishi dhe Leart Paqarada.
Mesfushorët fundor janë Loret Sadiku dhe Eroll Zejnullahu.
Ndërsa më afër portës mesfushorët janë Mërgim Brahimi, Besart Halimi e Besart Berisha.
Në sulm i vetëm nga super talenti i Manchester Cityt, Bersant Celina.
formacioni

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas