-Jetë dhe Stil

Djemtë refuzohen nga vajzat për këto arsye


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:58 - 13/11/15 |
root

Një studim i ri i kryer nga revista e Personalitetit dhe Psikologjisë Sociale, ka analizuar tiparet mashkullore që mërzisin femrat. Në të janë përfshirë 5,541 femra beqare, që kanë analizuar tiparet negative tek meshkujt.

Femrat acarohen nga neglizhimi për pamjen fizike, dembelizmi, ndjenja e keqe e humorit, seksi i keq, mungesa e besimit dhe koha e madhe e kaluar duke luajtur video lojëra.

Këto janë cilësitë që lidhen kryesisht me lidhje të gjata, ndërsa kur është fjala për lidhje të shkurtër femrat përgjithësisht shqetësohen nga mos higjiena.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas