Kronikë

Tjetër aksident, makina përplas të miturin në Durrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:22 - 27/12/21 |
Opi Nion

Një tjetër aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në rrugët e vendit. Policia bën me dije se rreth orës 17:45, në lagjen Nr.11 në Durrës, një automjet ka aksidentuar këmbësorin e mitur N. K., dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

“Rreth orës 17:45, në lagjen Nr.11 Durrës, një automjet ka aksidentuar këmbësorin e mitur N. K., dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. I mituri ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Kujtojmë se një aksident tragjik u regjistrua në në Rrugën e Kombit. Autoritetet bënë me dije se dy automjete u përplasën në aksin rrugor Milot-Rrëshen dhe si pasojë ndërrun jetë  një fëmijë 3-vjeçar dhe babai i tij./Opinion.al

Pas