Kronikë

Aksidenti i mori jetën fëmijës 3 vjeçar dhe babait, dalin fotot e familjes Prenga


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:13 - 27/12/21 |
Opi Nion

Një aksident automobilistik ndodhi mbrëmjen e sotme në Rrugën e Kombit, si pasojë e të cilit humbi jetën një fëmijë 3-vjeçar dhe babai  i tij Shkurt Prenga.

Ndërkohë nëna e të miturit ndodhet në spital në gjendje të rëndë. Familja nga Rrila e Lezhës udhëtonte me një automjet tip “Opel” që u përfshi në një aksident të shkaktuar si pasojë e parakalimit të gabuar një mjeti tip “Mercedes”, por edhe lagështisë në rrugë./Opinion.al

Pas