Kronikë

Tiranë/Shoferi përplas makinën me bordurën e largohet,humb jetën pasagjeri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:39 - 30/07/21 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë është regjistruar në Tiranë. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në rrugën e Fikasit në Mullet, ku shtetasi L. R., ka humbur kontrollin e mjetit duke u përplasur me bordurën anësore të rrugës.

Pas përplasjes, drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi ngjarjes, ndërsa pasagjeri, shtetasi O. S., që ndodhej në automjet humbi jetën teksa po transportohej për në spital.

Aktualisht grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për kapjen e drejtuesit të mjetit dhe sqarimin e rrethanave të aksidentit./ Opinion.al

Pas