Kronikë

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:35 - 19/04/22 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Shkodër, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Paraprakisht mësohet se plagosja e personit ka ndodhur në rrethana ende të paqarta.

Deri më tani është bërë e ditur se një person është paraqitur në spital me plagë në këmbë. Ai ka shkuar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Raportohet se i plagosuri është nën kujdesin e mjekëve dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia shkoi në vendin e ngjarjes pas raportimeve për të shtëna në lagjen “Perash”, në Shkodër./Opinion.al

Pas